تهمینه قدیم خانی

کوچ، مترجم و مدرس زبان های انگلیسی و فرانسه

مدیر وب سایت “تهمینه قدیم خانی” هستم… در مدرسه استادی شش شرکت کردم با موضوع کوچینگ و آموزش زبان انگلیسی.

بعد از گرفتن مدرک بین المللی تافل در دوازده سالگی و گذراندن دوره های تربیت مدرس و TTC، شروع به تدریس زبان انگلیسی از همان دوازده سالگی و از چهارده سالگی به آموزش زبان فرانسه کردم. همچنین سابقه تدریس زبان در خارج از ایران را دارم.

تا کنون به هزاران نفر آموزش زبان انگلیسی و فرانسوی دادم که اکنون بسیاری از آنها مدرسین زبان در بهترین آموزشگاه های کشور هستند، و بسیاری از آنها در دانشگاه های خارج از ایران درس میخوانند و یا فارق التحصیل شده اند. و خداوند را بابت این اتفاقات شاکرم.

برگزار کننده دوره های آنلاین زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته هستم. این دوره ها برای کسانی که در شهر مشابه با بنده نیستند یا نیاز به آموزش فشرده دارند یا شاغل هستند و امکان حضور در کلاس ها را ندارند بسیار مفید واقع شده و خواهند شد.

تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی من در زمینه میکروبیولوژی بوده و همزمان دانشجوی دندانپزشکی خارج از ایران بودم ،که عشق به تدریس و یافتن مسیری که میتوانستم در آن مفید و موثرتر باشم، من را بر آن داشت که از تحصیل در رشته دندانپزشکی انصراف داده و قویتر از گذشته به آموزش زبان که سال ها با علاقه  انجام میدادم ، ادامه دهم، و از این بابت بسیار خوشحالم.

درباره تهمینه قدیم خانی

تهمینه قدیم‌خانی

کوچ، مترجم و مدرس زبان های انگلیسی و فرانسه

شماره کارت: 5047061065285872

بنام تهمینه قدیم

شماره کارت: 5022291070969116

بنام تهمینه قدیم